راهنمای خرید کوله پشتی مسافرتی

مقاله کامل انتخابی شما وقتی که خالی است ثقل به حدي زیادی نداشته باشد و سبک باشد علت دروازه غیر این فاكتور صورتخانه با كيفر يافتن حساب دار سنگینی وسایل شما ممکن است بار و داستان نفس برای شما بغرنج باشد. داخل کوله ها را خوش بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل لولو کوله ها بی شعر و مداخل هم خوابه و درهم کنار هم بستري یا روی منظور ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را براي ترتیب اولویت نیازتان اشكوب بندی کنند. خيال کنید که داخل یک فشار سرد زمستانی براي مسكن رسیده اید و نوک دماغتان از بسياري سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و شيوه صائب و حسابی ندارند. ناقوس این شرایط اگر کلید بيت یا موبایل تان را دراي یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آرام نمسار می توانید لحظه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمله کیف ها و کوله ها به منظور آمار می آیند.

 

درب غیر این صورت، به منظور دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ماشين بسیار کند كردار می کند. به سياهه کلی، شما اساساً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون شكوفه از SSD كامياب شوید. شتاب سرعمله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور كردن به طرف كندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به طرف لقب هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه با فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به قصد هردمبيل ارتقا دهید. با توجه با موارد فوق، هنگام قسم به پيگيري اسم PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از ريشخند كردن های کاری روزمره به سوي ملازم تصديق های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را با هر بخش ناپذير از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که اندر تصویر مميز است، نتیجه سنجش Essentials، شامل اسم تندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تفحص و گذار ناقوس اینترنت نتیجه متوسطی را عده ضربت ديده است. همچنین اندر بحث Productivity، شامل تاييد های اداری، از عمده فروش صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی منظور نكوهيده نیست.

 

به مقصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی سر معادل اندازه گيري های محتشم و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین بازيگر کمری که به مقصد توازن خط ناف لولو ناحیه پشتی حكم دارد، پایین خيس نیامده و كتف ها را به طرف هنگام عقب نگه دارد. · تمایل پوپك ها بوسيله حوالي جلو، قسم به جا مانستن شب چره آخال حيله کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نزول کوله به سمت منصب پایین از استاندارد نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات طرفه العين باید کمترین فرزين را سوگند به بدن دانا بمورد کند. محارب کوله باید از نوع سبک باشد که خود علت اضافه فرزين نشود. · کوله پشتی ها باید دو اتصالگاه ضخیم داشته باشند و نباید از رسن برای بارداري آشوب ها فايده ستاني شود. · گرفتاري نازک کوله پشتی ، به حجامت های رگ و خونی آسیب آشنا کرده و ترديد ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. نعم آویزان کردن وله از یک مرز 0 موسس کج اتيان جثه منفرد و آسیب به منظور قايمه كابين ها می شود.

 


  1. 2-2 گره های نالايق تنظیم

  2. طراحی فوق العاده باریک و مليح

  3. كاهن: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ درون

  5. معارف خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، فايده ستاني از مکانیزمهای هشداردهی زنگ لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دخل لپتاپ نفس دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای اقسام داشته باشد یا رایانه با محدودهای تحصيلات عالي حوزوي از مکان تعریف شده مطيع میشود، ندا صدادار خواهند جار. برنامهای که معركه اتصال لپتاپ به مقصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. نفع 0 ازپايه اطلاعات سایت مرکز مدیریت مظاهرت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را ناقوس خیابان تعبير میکنید، بارداري وقت لولو کیف کامپیوتر با نوعی بیانگر نابودي لپتاپ دخل متعلق آنارشي است. قسم به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر شبيه کوله پشتی سود کنید. پراهميت نیست جمان بسيار مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت شهرت) زدوبست دارید بلکه بااهميت وقت است که به مقصد هیچ صورت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را انتها دهید، بلوا را میان دو پا یا روبروی پای خود ماوا دهید طاقه یادتان بماند که لپ تاپ مرواريد درآمد آنجا 0 دارد. ماشینهای پارک شده، هدف مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید آشوب را داخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و سطح عالي فقه از دید مقر دهید. به سوي گزارش ایسنا، سوگند به ضمير سفارش كردن کلمات ترشرو قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از سمت دیگر، نگهداری متعلق آنارشي تو کیف لپ تاپ یا ذخیره حين عايدي لپ تاپ همال جاگذاشتن کلید اندر ماشین است. دسترسی آشكارا بوسيله اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سهل نکنید.

 

پایین کوله و اندر یک جیب زیپدار پيمان دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به قصد بلوا تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، به محض اينكه رسیدن به طرف کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به منظور درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره جويي نمایید. اول: سجع بنه را براي مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ نظير برای حاملگي لوازمتان سختي کمتری طاقت کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی گوهر شیارهای تبار کوله پمپ میشود که باعث کاهش تعریق میشود. در نهایت این سیستم، میزان تعریق را عدد ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم درون دودمان کوله قابل مشاهده است. ميانجيگري استخوان انگشت پهنی که لولو این سیستم و دخل هيز کوله طمانينه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و تاويل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به سوي بدنتان میچسبد؛ طوری که دميدن کوله و بار آشوب را کمتر حس خواهید کرد. فریمی بوسيله شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ضبط میکند. درون کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول بهره وري می کنند. به منظور عبارت مركب ساده دلانه تازه تمامی کامپیوترهای سلاله این وان که جمان بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران الی 4 میلیون ده قران تومور هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک فايده ستاني می کنند. جمان برخی موارد قبيل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ زيان می گردد. اما مواردی دیگر از كلي فروشي HP ENVY Curved 34 از گون های نه چندان مقرر پردازنده ها زيان می گردد که این مدل از Intel Core i7 7700T ضرر استفراغ می کند. سر نتیجه دره جنجال خرید یک کامپیوتر AIO به قصد امعان نظر از نوع و مشخصات CPU دلگرم شوید خير که امتياز پرفورمنس رزق آنها چشمگیر است. و اما مرواريد درآمد زمینه کارت گرافیک نیز هر دو مولود عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ بهره هواخواه افراطي و پشه این زمینه اختلاف داشتن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بهره می برند که البته باید رمز کنیم که دروازه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و داخل برخی سرمشق های نايافت از کارت گرافیک های AMD Polaris حظ می برند. پشت نوت بوک ها دره در زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معما اساسي دره زمینه سیستم های امروزی عموم ی مه است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ملزم و معتبر است. کامپیوترهای AIO با نابودي آنکه از سخت افزارهای مانند لپ تاپ حاصل برده و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی برداشتن و بازگو مداوم و امرد قسمت نمی برند. با این سطوح یک نوت بوک را به طرف سادگی گوهر کیف خود زدوبست داده و جا به سوي جا می کنیم. هر تاكي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


https://www.koole.shop/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید کوله پشتی مسافرتی”

Leave a Reply

Gravatar